http://nl.autostarter-alternator.com
Thuis > Product List > Startmotoren > BOSCH Starter > BOSCH STARTER NO.0001-107-076 voor VOLVO

BOSCH STARTER NO.0001-107-076 voor VOLVO

    Prijs unit: USD 35 - 40 / Piece/Pieces
    betaling Type: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
    Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT,CIP
    Min. orde: 10 Piece/Pieces
    Levertijd: 30 dagen
Basis informatie

Model: 0001-107-076

12V: 9T

CW: 1.1KW

Additional Info

verpakkingen: export standaard verpakking

produktiviteit: 500/days

merk: ZOWO

vervoer: Ocean,Land

Plaats van herkomst: China

Capaciteit van de levering: 3000/Month

Certificaat: TS16949

GS-code: 8511409900

Haven: NINGBO,GUAGNZHOU,SHANGHAI

Beschrijving

B OSCH NR. 0001-107-076

BOSCH 0001107076
BOSCH 0001108107
BOSCH 0001108153
BOSCH 0001108166
BOSCH 0001108167
BOSCH 0986016660
BOSCH 0986018870
BOSCH 1666
BOSCH 1887
LUCAS LRS01516
LUCAS LRS1516
LUCAS LRT00116
LUCAS LRT116
MITSUBISHI 30857255
RENAULT 7700102000
RENAULT 7700103386
RENAULT 7700114428
VALEO 458190
VALEO 458521
VOLVO 1363451
VOLVO 30658564
VOLVO 30658565
VOLVO 30815466
VOLVO 30819127
VOLVO 8111302
VOLVO 8251551
VOLVO 8602084
VOLVO 8602085
VOLVO 8602104
VOLVO 9128421
VOLVO 9162617
VOLVO 9162618

9T, CW, 1,1KW

Gebruikt op: VOLVO

Product Categorie : Startmotoren > BOSCH Starter

E-mail naar dit bedrijf
  • *Onderwerp:
  • *berichten:
    Uw bericht moet tussen 20-8000 tekens
Communiceren met de leverancier?leverancier
Wang xi Mr. Wang xi
Wat kan ik voor u doen?
Contacteer Leverancier