http://nl.autostarter-alternator.com
Thuis > Product List > Startmotoren > BOSCH Starter > BOSCH STARTER NO.0001-107-077 voor OPEL

BOSCH STARTER NO.0001-107-077 voor OPEL

    Prijs unit: USD 35 - 40 / Piece/Pieces
    betaling Type: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union,CASH
    Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT,CIP
    Min. orde: 10 Piece/Pieces
    Levertijd: 30 dagen
Basis informatie

Model: 0001-107-077

12V: 9T

1.1KW: CW

Additional Info

verpakkingen: standaard verpakking exporteren

produktiviteit: 500/days

merk: ZOWO

vervoer: Ocean,Land

Plaats van herkomst: China

Capaciteit van de levering: 3000/Month

Certificaat: TS16949

GS-code: 8511409900

Haven: NINGBO,GUAGNZHOU,SHANGHAI

Beschrijving


Basis informatie
Modelnummer: 0001-107-077
Deel: Starter
Materiaal: staal, koper
Certificering: SO / TS16949: 2002
Gebruik: auto, zware vrachtwagens Werk
Modus: 0001106015
Open Pressure kan kiezen
Elektriciteitscombinatie

Working State: Linkage
Extra informatie
Productiviteit: 50 / dag
Merk: ZOWO
Vervoer: Oceaan, Land, Lucht
Plaats van herkomst: CHINASupply Vermogen: 3000 / maand
Certificaat: TS16949
Haven: NingBo, ShangHai, GuangZhou
Productomschrijving
snelle details
Type: starter
PLAATS VAN HERKOMST: Ningbo China (Vasteland)
Merk: ZOWO
MODELNR. 0001106015
Verpakking & levering
Detail van de verpakking: Nuetal kartonverpakking of volgens requirments van de klant.
Leveringsdetail: 3-30 dagen volgens de hoeveelheid en de voorraad


BOSCH NO.

BOSCH 0001106011
BOSCH 0001106015
BOSCH 0001107077
BOSCH 0001107098
BOSCH 0001107402
BOSCH 0986018010
BOSCH 0986018350
BOSCH 1801
BOSCH 1835
DAEWOO 96430344
FIAT / MARELLI 458224
FIAT / MARELLI 943253151
LUCAS LRT00175
LUCAS LRT00223
LUCAS LRT175
LUCAS LRT223
VAUXHALL / OPEL 09117031
VAUXHALL / OPEL 09117691
VAUXHALL / OPEL 90535261
VAUXHALL / OPEL 90586910
VAUXHALL / OPEL 90586916
VAUXHALL / OPEL 9117691
VAUXHALL / OPEL 9200960
VAUXHALL / OPEL 93174027
VAUXHALL / OPEL 93174033
VAUXHALL / OPEL 93184536
VAUXHALL / OPEL 9512658
VAUXHALL / OPEL R1540009


MARKT: NA DE MARKT

GOEDE KWALITEIT EN GOEDE SERVICE VOOR INTERNATIONALE KLANTEN.


VERPAKKING: ZOWO VERPAKKING, PALLET










BOSCH NO.0001-107-077 9T, CW, 1.1KW GEBRUIKT OP: OPEL

Product Categorie : Startmotoren > BOSCH Starter

E-mail naar dit bedrijf
  • *Onderwerp:
  • *berichten:
    Uw bericht moet tussen 20-8000 tekens
Communiceren met de leverancier?leverancier
Wang xi Mr. Wang xi
Wat kan ik voor u doen?
Contacteer Leverancier