http://nl.autostarter-alternator.com
Thuis > Product List > Startmotoren > BOSCH Starter > BOSCH STARTER NO.0001-108-022 voor RENAULT

BOSCH STARTER NO.0001-108-022 voor RENAULT

    Prijs unit: USD 35 - 40 / Piece/Pieces
    betaling Type: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
    Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT,CIP
    Min. orde: 10 Piece/Pieces
    Levertijd: 30 dagen
Basis informatie

Model: 0001-108-022

12V: 1.4KW

Additional Info

verpakkingen: export standaard verpakking

produktiviteit: 500/days

merk: ZOWO

vervoer: Ocean,Land,Air

Plaats van herkomst: China

Capaciteit van de levering: 30000/Month

Certificaat: TS16949

GS-code: 8511409900

Haven: NINGBO,SHANGHAI,GUAGNZHOU

Beschrijving

Basis informatie
Model nr .: 0001-108-022
Deel: Starter
Materiaal: Staal, koper
Certificering: SO / TS16949: 2002
Gebruik: auto,

Elektriciteitskombinatie
Werkstaat: Koppeling
Extra informatie
Productiviteit: 50 / dag
Merk: ZOWO
Vervoer: Zee, Land, Lucht
Plaats van herkomst: CHINASupply Vermogen: 3000 / maand
Certificaat: TS16949
Haven: Ningbo, ShangHai, GuangZhou

Productomschrijving
BOSCH 0001107047
BOSCH 0001108022
BOSCH 0001108143
BOSCH 0986015010
BOSCH 0986016400
BOSCH 0986016401
BOSCH 1501
BOSCH 1640
LUCAS LRS00997
LUCAS LRS997
LUCAS LRT00180
LUCAS LRT180
RENAULT 7700272482
RENAULT 7700352049
RENAULT 7700796488
RENAULT 7700853827
RENAULT 7700854954
RENAULT 7700854955
RENAULT 7700871057
RENAULT 7701351390
RENAULT 7701351772
RENAULT 7701352049
RENAULT 7701353827
RENAULT 7701499482
RENAULT 7701853827
VALEO 433320
VALEO 436058
VALEO 436060
VALEO 436081
VALEO 455738
VALEO D6RA46
VALEO D6RA56
VALEO D6RA6
VALEO D6RA61
VALEO D6RA73
VOLVO 3412455
VOLVO 3430012
VOLVO 8111701


MARKT: NA MARKT
GOEDE KWALITEIT EN GOEDE PRIJSVERKOOP INTERNATIONALE MARKT.
KAN PRODUCTIE VOLGENS KLANTENVERSOEK.

Verpakkingsdetail: Netto kartonnen verpakking of volgens de vereisten van de klant.
Leveringsdetails: 3-30 dagen volgens de hoeveelheid en voorraad

Startcontacten

Starter Dodge Caravan


B OSCH NO. 0001-108-022

9 / 11T, CW, 1,4KW

Gebruikt op: RENAULT

Product Categorie : Startmotoren > BOSCH Starter

E-mail naar dit bedrijf
  • *Onderwerp:
  • *berichten:
    Uw bericht moet tussen 20-8000 tekens
Communiceren met de leverancier?leverancier
Wang xi Mr. Wang xi
Wat kan ik voor u doen?
Contacteer Leverancier