http://nl.autostarter-alternator.com
Thuis > Product List > Startmotoren > BOSCH Starter > BOSCH STARTER NO.0001-108-030 voor VOLVO

BOSCH STARTER NO.0001-108-030 voor VOLVO

    betaling Type: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
    Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT
    Min. orde: 10 Bag/Bags
    Levertijd: 30 dagen
Basis informatie

Model: 0001-108-030

Additional Info

verpakkingen: standaard verpakking exporteren

produktiviteit: 500/days

merk: ZOWO

vervoer: Ocean,Land,Air

Plaats van herkomst: China

Capaciteit van de levering: 3000/Month

Certificaat: TS16949

GS-code: 8511409900

Haven: NINGBO,SHANGHAI,GUAGNZHOU

Beschrijving

Basis informatie
Modelnummer: 0001108030
Deel: Starter
Materiaal: staal, koper
Certificering: SO / TS16949: 2002
Gebruik: Auto,

Elektriciteitscombinatie
Working State: Linkage
Extra informatie
Productiviteit: 50 / dag
Merk: ZOWO
Vervoer: Oceaan, Land, Lucht
Plaats van herkomst: CHINASupply Vermogen: 3000 / maand
Certificaat: TS16949
Haven: NingBo, ShangHai, GuangZhou



MARKT: NA DE MARKT
GOEDE KWALITEIT EN GOEDE PRIJSVERKOOP INTERNATIONALE MARKT.
KAN PRODUCTIE VOLGENS KLANT AANVRAAG.

Detail van de verpakking: Nuetal kartonverpakking of volgens requirments van de klant.
Leveringsdetail: 3-30 dagen volgens de hoeveelheid en de voorraad

Productomschrijving

BOSCH 0001108030
BOSCH 0001108088
BOSCH 0001305016
BOSCH 0001311114
BOSCH 0001311146
BOSCH 0001311147
BOSCH 0986013600
BOSCH 1360
HITACHI S114232
HITACHI S114237
HITACHI S114425
LUCAS LRS00729
LUCAS LRS02127
LUCAS LRS02136
LUCAS LRS2127
LUCAS LRS729
VALEO 436025
VOLVO 1346707
VOLVO 1357199
VOLVO 13571997
VOLVO 204284
VOLVO 3523301
VOLVO 35233014
VOLVO 5003560
VOLVO 5003564
VOLVO 50035641

WAI NO.2-1290-BO

HC ONDERDELEN NO.CS389

12V, 1.4KW, 9T, CW

VOOR VOLVO, 760SERIE, 940 2.0

Product Categorie : Startmotoren > BOSCH Starter

E-mail naar dit bedrijf
  • *Onderwerp:
  • *berichten:
    Uw bericht moet tussen 20-8000 tekens
Communiceren met de leverancier?leverancier
Wang xi Mr. Wang xi
Wat kan ik voor u doen?
Contacteer Leverancier