http://nl.autostarter-alternator.com
Thuis > Product List > Startmotoren > BOSCH Starter > BOSCH STARTER NO.0001-108-054 voor BMW

BOSCH STARTER NO.0001-108-054 voor BMW

    Prijs unit: USD 35 - 40 / Piece/Pieces
    betaling Type: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union,CASH
    Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT,CIP
    Min. orde: 10 Piece/Pieces
    Levertijd: 30 dagen
Basis informatie

Model: 0001-108-054

Additional Info

verpakkingen: export standaard verpakking

produktiviteit: 500/days

merk: ZOWO

vervoer: Ocean,Land,Air

Plaats van herkomst: China

Capaciteit van de levering: 3000/Month

Certificaat: TS16949

GS-code: 8511409900

Haven: NINGBO,GUAGNZHOU,SHANGHAI

Beschrijving

Basis informatie
Modelnr .: 0001-108-054
Deel: Starter
Materiaal: Staal, koper
Certificering: SO / TS16949: 2002
Gebruik: auto,

Elektriciteitskombinatie
Werkstaat: Koppeling
Extra informatie
Productiviteit: 50 / dag
Merk: ZOWO
Vervoer: Zee, Land, Lucht
Plaats van herkomst: CHINASupply Vermogen: 3000 / maand
Certificaat: TS16949
Haven: Ningbo, ShangHai, GuangZhou

Productomschrijving
OEM OEM Referentie BOM
BMW 12411354823
BMW 12411466702
BMW 12411712939
BMW 12411740373
BMW 12411740374
BMW 12411740375
BMW 12411740379
BMW 12417515391
BMW 12417515392
BOSCH 0001107442
BOSCH 0001107443
BOSCH 0001108054
BOSCH 0001108157
BOSCH 0001108401
BOSCH 0986017110
BOSCH 1711
FIAT / MARELLI 63223537
FIAT / MARELLI 63293537
LUCAS LRT00119
LUCAS LRT119
VALEO 455671
VALEO 458460
Eigendoms-waarde
Spanning (V) 12
Kilowatt (kW) 1.4
Tanden 9
Rotatie CW



MARKT: NA MARKT
GOEDE KWALITEIT EN GOEDE PRIJSVERKOOP INTERNATIONALE MARKT.
KAN PRODUCTIE VOLGENS KLANTENVERSOEK.

Verpakkingsdetail: Nuet kartonnen verpakking of volgens de vereisten van de klant.
Leveringsdetail: 3-30 dagen volgens de hoeveelheid en voorraad

Ons bedrijf levert alle start- en dynamo onderdelen.

Deze starter audi A4


BMW NO.12411354823,12411466702,12411712939,124117410373,12411740374,

12411740375,12411740379,12417515391,12417515392

BOSCH NO.00011080540001108157,0986017110,1711

DENSO NO.4280000670

FIAT / MARELLI NO.63223537,63293537

LUCAS NO.LRT00119, LRT119

VALEO NO.455671,458460

LESTER NO.17702

WAI NO.2-1997-BO

HC PARTS NO.CS1067

VOOR BMW 325I 318I

Product Categorie : Startmotoren > BOSCH Starter

E-mail naar dit bedrijf
  • *Onderwerp:
  • *berichten:
    Uw bericht moet tussen 20-8000 tekens
Communiceren met de leverancier?leverancier
Wang xi Mr. Wang xi
Wat kan ik voor u doen?
Contacteer Leverancier