http://nl.autostarter-alternator.com
Thuis > Product List > wisselstroomdynamo > DELCO Alternator > Dynamo voor Cummins 5,9 L, 8.3 L Diesel, 10459026, 10461235, 1117897

Dynamo voor Cummins 5,9 L, 8.3 L Diesel, 10459026, 10461235, 1117897

    betaling Type: T/T,L/C,D/A,D/P
    Min. orde: 10
    Levertijd: 15 dagen
Basis informatie

Model: 1117897

Additional Info

verpakkingen: exporteren van verpakking

vervoer: Ocean,Land,Air

Plaats van herkomst: China

Certificaat: TS16949

Beschrijving


Snelle Details

Type:
Alternator Assembly
Size:
24V 75A
Car Make:
Cummins 5.9L,8.3L Diesel
OE NO.:
10459026,10461235,1117897
Place of Origin:
NINGBO China (Mainland)
Brand Name:
Zowo alternator
Model Number:

Levering & verpakkingen

Packaging Detail: Nuetal carton packing or according to customer's requirments.
Delivery Detail: 3-45days according to the quantity and model

Specificaties

1. gebruikt op: Cummins 5,9 L, 8.3 L Diesel
2.OEM:10459026,10461235, 1117897
3.MOQ:10PCS
4.Warranty:One jaar

Alternator voor Cummins 5,9 L, 8.3 L Diesel, 10459026, 10461235, 1117897

24V 75A



S/N OEM Part No.
1 Lester 8003
2 Cummins 3675174RX
3 Cummins 3675201RX
4 Cummins 3920617
5 Delco/Ford 10459026
6 Delco/Ford 10461235
7 Delco/Ford 1117897
8 Delco/Ford 1117900
9 Delco/Ford 1117944
10 Delco/Ford 19010108
11 Delco/Ford 19010111
12 Delco/Ford 19010182
13 Delco/Ford 19010199
14 Dresser 1305787h91
15 Dresser 1307203h1
16 Dresser Pb6874
17 Komatsu 1305787H91
18 Komatsu 1305787H91 ALT1022
19 Komatsu 1307203H1
20 Komatsu ALT1023

Application:

Freightliner, Kenworth, Volvo Trucks;

Product Categorie : wisselstroomdynamo > DELCO Alternator

E-mail naar dit bedrijf
  • *Onderwerp:
  • *berichten:
    Uw bericht moet tussen 20-8000 tekens
Communiceren met de leverancier?leverancier
Wang xi Mr. Wang xi
Wat kan ik voor u doen?
Contacteer Leverancier